+48 501 149 972

Elektroniczna baza kursantów jest nie tylko coraz częściej wymagana przez urzędy, ale i zwyczajnie sprawdza się w codziennej pracy. Zamiast wertowania grubych zeszytów i rozszyfrowania nieczytelnych zapisów w kalendarzu, Twój pracownik może szybko wyszukać poszczególną osobę w systemie. Każdy kursant ma swoją kartę, w której znajdują się podstawowe dane oraz historia jazd i płatności. Dodatkowo system pozwala na wygodną archiwizację dostarczonych przez Klienta dokumentów, takich jak badania lekarskie. Mechanizm sprawdzania terminów ich ważności pomoże Ci na szybką weryfikację tego, czy dany kursant może przystąpić do kursu. Nic nie zginie, a instruktor może nanieść w karcie notatki, które przypomną mu z czym dany kursant miał problem lub co warto jeszcze przećwiczyć w trakcie kolejnych jazd.

Zdarza się, że ktoś w ostatniej chwili odwoła jazdy, co oznacza, że instruktor będzie miał niepotrzebne „okienko”. Aby temu zapobiec, system eRecepcja oferuje możliwość telefonicznego kontaktu z klientem bądź też wysłania mu wiadomości e-mail czy SMS. To wygodne formy, które sprawiają, że Twoja firma może elastycznie dostosować się do czasowych możliwości Klientów. Życzenia z okazji urodzin czy świąt, które możesz wysłać każdemu kursantowi, sprawią, że poczuje się wyjątkowo i chętniej poleci Twoją auto-szkołę.

System eRecepcja pozwala na kontrolę samochodów auto-szkoły. Każda operacja, który była wykonana w konkretnym aucie, może zostać opisana, dzięki czemu będziesz wiedział kiedy dany pojazd miał przegląd techniczny, jak często się go tankuje i kiedy ubezpieczenie traci ważność. To istotne, jeśli zależy Ci na zachowaniu stuprocentowego bezpieczeństwa i stałym monitoringu przebiegu auta.

Program dla auto-szkół, jakim jest eRecepcja, został stworzony z myślą o ułatwieniu codziennej pracy Tobie i Twoim pracownikom. Nie ma mowy o tym, by kursant zapisał się na jazdę w dniu, w którym dany instruktor nie pracuje, ponieważ grafik uwzględnia zarówno czas urlopu, jak i nagłych dni wolnych. Nie musisz odwoływać jazd – zajęte terminy lub dni, w których Twój pracownik jest nieobecny, będą widoczne w panelu Klienta. Wiadomo, że instruktorzy nie zawsze mają stałe godziny pracy, dlatego kalendarz wymaga często modyfikacji.

Każdy właściciel auto-szkoły chce mieć kontrolę nad prowadzeniem firmy. Podejmowanie decyzji o rozwoju działalności, wymaga więc analizy wydajności. Oprogramowanie eRecepcja pozwala na stworzenie zestawienia odbytych jazd i kursów w określonych czasie, dla określonych instruktorów czy placówek. Dzięki temu będziesz wiedział, które pakiety kursów cieszą się największą popularnością oraz którzy pracownicy mają najwięcej jazd, co pozwoli Ci na ulepszanie jakości usług.