+48 501 149 972

Każdy właściciel auto-szkoły chce mieć kontrolę nad prowadzeniem firmy. Podejmowanie decyzji o rozwoju działalności, wymaga więc analizy wydajności. Oprogramowanie eRecepcja pozwala na stworzenie zestawienia odbytych jazd i kursów w określonych czasie, dla określonych instruktorów czy placówek. Dzięki temu będziesz wiedział, które pakiety kursów cieszą się największą popularnością oraz którzy pracownicy mają najwięcej jazd, co pozwoli Ci na ulepszanie jakości usług.

W skład zestawu wchodzą:
  • nowoczesne oprogramowanie
  • dwa niezależne Centra Danych
  • ewidencja floty pojazdów
  • ochrona danych osobowych
Przeczytaj również
Baza kursantów

Lista kursantów w auto-szkole ciągle się poszerza. Zdarza się, że kursant w ostatniej chwili odwołuje jazdy, a Ty chcesz poinformować kogoś innego o możliwości odbycia jazdy we wcześniejszym terminie. Wygodna baza kursantów na komputerze, która posiada wyszukiwarkę pomoże Ci na szybki kontakt z klientem. Nie musisz wertować zeszytów i szukać numerów telefonu – wszystkie dane masz w jednym miejscu!

Rezerwacja jazd online

Rejestracja online na jazdy i zapisy online na kursy to duży krok w stronę ułatwienia współpracy z klientem. Teraz, nie musisz co chwila odbierać telefonu, wertować kalendarza i zmieniać terminów jazd, ponieważ kursanci mogą zrobić to samodzielnie. Zapominalscy klienci otrzymają przypominający SMS lub wiadomość e-mail, dlatego niezrealizowane jazdy przestaną być problemem.

Rozliczanie z instruktorami

Program eRecepcja pozwoli Ci na proste rozliczenie z pracownikami. Możesz na bieżąco monitorować ilość odbytych jazd w danym dniu, tygodniu czy miesiącu, dzięki czemu wiesz ile zapłacisz każdemu instruktorowi. Nie ma mowy o pomyłce – zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy macie dostęp online do grafików, które są bieżąco aktualizowane.

Płatności pod kontrolą

Wielu klientów woli płacić za kurs i jazdy w ratach, dlatego ich obsługa generuje dużą ilość papierowych dowodów wpłaty.  Z eRecepcją możesz monitorować każdą historię płatności – wiesz kto i ile zapłacił, a program podpowiada Ci jakie jazdy nie zostały jeszcze opłacone. Wszystkie dokumenty przechowujesz na komputerze, możesz więc mieć pewność, że nic nie zginie.

Ewidencja stanu pojazdów

Jako właściciel auto-szkoły chcesz mieć kontrolę nad wszystkim, ale czasem zwyczajnie zapominasz kiedy dany pojazd miał ostatnio przegląd techniczny lub do kiedy jest ważne ubezpieczenie, dlatego narzedzie, jakim jest eRecepcja dla auto-szkół, pozwala Ci rejestrować każdą operację wykonaną w samochodzie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zapewniasz bezpieczeństwo.

Grafik instruktorów online

W auto-szkole najważniejszy jest porządek terminów kursów oraz godzin jazd. Rejestracja i zapisy kursantów nie stanowią już problemu, ponieważ każdy instruktor ma dostęp online do kalendarza – może więc sprawdzać swój grafik na telefonie, siedząc w samochodzie. Podobnie, każdy klient, który zapomniał kiedy się umówił na jazdy, w każdej chwili ma dostęp do ustalonych terminów.