+48 501 149 972

Koniec z papierowymi zeszytami, które zajmują dużo miejsca! Kalendarz instruktorów, karta każdego kursanta, monitoring pojazdów i księgowość są w jednym miejscu. Różny stopień uprawnień dla właściciela, pracownika i Klienta, powoduje, że każdy ma dostęp do tego, czego potrzebuje.

System zapisów na kursy czy jazdy online pozwala Tobie i Twojej recepcjonistce zaoszczędzić cenny czas. Oprogramowanie dla auto szkół posiada przyjazny interfejs i duże, wygodne przyciski, którre bardzo dobrze sprawdzają się na ekranach dotykowych, zapewniając tym samym szybką obsługę klienta. Grafik konkretnego instruktora czy historia płatności Kursantów są czytelne i bezpieczne.

Zmiany terminów czy godzin jazd często stanowiły problem – okazywało się, że instruktor ma nagle „okienko” i musi czekać na kolejnego Kursanta. Oprogramowanie dedykowane OSK, inteligentnie podpowiada kursantom wolne terminy, co podnosi wydajność Twojej firmy. Czas instruktorów jest bowiem w pełni wykorzystany, a ciągłość pracy zachowana. W przypadku nagłego odwołania jazdy, można zaś szybko poinformować innego Kursanta o możliwości przeprowadzane jazdy wcześniaczej – jeśli nie może odebrać telefonu, otrzyma wiadomość SMS. Zarówno Ty, jak i kursant macie dostep do historii płatności - jeśli klientowi zdarzy się nie przyjść na umówioną jazdę, program poinformuje go o konieczności rozliczenia i doda jazde do puli niewykorzystanych,.

W prowadzeniu auto-szkoły należy pamiętać, o tym, by zadbać zarówno o potencjalnych klientów jak i tych, którzy już wybrali Twoją firmę. Program dla auto-szkół eRecepcja nie tylko ułatwia prowadzenie grafiku instruktorów czy zapisów na jazdy poszczególnych Kursantów, ale i wzmacnia dobry kontakt z Kursantami. System pozwala Ci stworzyć okazjonalne promocje, wprowadzić pakiety lojalnościowe czy wysłać klientom wiadomość SMS z życzeniami świątecznymi. Takie zabiegi pozytywnie wpływają na postrzeganie auto-szkoły jako nowoczesnego i przyjaznego przyszłym kierowcom miejsca.

W każdej auto-szkole newralgiczną kwestią, która wymaga regularnego kontaktu z kursantem, jest umawianie się na jazdy indywidualne. Nie potrzebujesz do tego dodatkowego personelu, ponieważ system eRecepcja mogą samodzielnie obsługiwać zarówno instruktorzy, jak i kursanci. Nie potrzeba papierowych zeszytów czy kalendarzy, ponieważ wszystko jest dostępne w programie klienci mogą zapisywać się na jazdy online, nawet wtedy, gdy Ty już skończyłeś pracę. Umawianie się na jazdy odbywa się więc bez zamieszania i pomyłek. Zmiana terminu jazd również nie stanowi problemu, ponieważ od razu będzie widoczna w grafiku pracowników. Kursanci poczują zaś, że Twoja auto-szkoła naprawdę dopasowuje się do potrzeb klienta.

W każdej firmie pojawia się problem księgowości. Mało kto lubi „papierkową robotę”, w której łatwo o pomyłkę. Oprogramowanie dla auto-szkoły eRecepcja rozwiązuje ten problem w prosty sposób – kalendarz jest zintegrowany z modułem rozliczeń, dlatego zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy widzicie historię wszystkich płatności.

Każdy z zapisanych kursantów ma przydzielone indywidualne konto, co pozwala Ci na wygodne sprawdzanie stanu rozliczenia danej osoby. Dla klientów to również duże udogodnienie – gdy zapomną jaką kwotę powinni zapłacić, mogą to bez problemu sprawdzić w systemie. Płatność na raty, którą preferuje wiele kursantów, nie stanowi kłopotu, ponieważ eRecepcja umożliwia wygodny i czytelny podział kwoty, oferowanie indywidualnych rabatów czy wystawianie faktury AGD oraz dokumentów KP.