+48 501 149 972

System eRecepcja pozwala na kontrolę samochodów auto-szkoły. Każda operacja, który była wykonana w konkretnym aucie, może zostać opisana, dzięki czemu będziesz wiedział kiedy dany pojazd miał przegląd techniczny, jak często się go tankuje i kiedy ubezpieczenie traci ważność. To istotne, jeśli zależy Ci na zachowaniu stuprocentowego bezpieczeństwa i stałym monitoringu przebiegu auta.

W skład zestawu wchodzą:
  • nowoczesne oprogramowanie
  • dwa niezależne Centra Danych
  • ewidencja floty pojazdów
  • ochrona danych osobowych
Przeczytaj również
Baza kursantów

Lista kursantów w auto-szkole ciągle się poszerza. Zdarza się, że kursant w ostatniej chwili odwołuje jazdy, a Ty chcesz poinformować kogoś innego o możliwości odbycia jazdy we wcześniejszym terminie. Wygodna baza kursantów na komputerze, która posiada wyszukiwarkę pomoże Ci na szybki kontakt z klientem. Nie musisz wertować zeszytów i szukać numerów telefonu – wszystkie dane masz w jednym miejscu!

Rezerwacja jazd online

Rejestracja online na jazdy i zapisy online na kursy to duży krok w stronę ułatwienia współpracy z klientem. Teraz, nie musisz co chwila odbierać telefonu, wertować kalendarza i zmieniać terminów jazd, ponieważ kursanci mogą zrobić to samodzielnie. Zapominalscy klienci otrzymają przypominający SMS lub wiadomość e-mail, dlatego niezrealizowane jazdy przestaną być problemem.

Rozliczanie z instruktorami

Program eRecepcja pozwoli Ci na proste rozliczenie z pracownikami. Możesz na bieżąco monitorować ilość odbytych jazd w danym dniu, tygodniu czy miesiącu, dzięki czemu wiesz ile zapłacisz każdemu instruktorowi. Nie ma mowy o pomyłce – zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy macie dostęp online do grafików, które są bieżąco aktualizowane.

Płatności pod kontrolą

Wielu klientów woli płacić za kurs i jazdy w ratach, dlatego ich obsługa generuje dużą ilość papierowych dowodów wpłaty.  Z eRecepcją możesz monitorować każdą historię płatności – wiesz kto i ile zapłacił, a program podpowiada Ci jakie jazdy nie zostały jeszcze opłacone. Wszystkie dokumenty przechowujesz na komputerze, możesz więc mieć pewność, że nic nie zginie.

Ewidencja stanu pojazdów

Jako właściciel auto-szkoły chcesz mieć kontrolę nad wszystkim, ale czasem zwyczajnie zapominasz kiedy dany pojazd miał ostatnio przegląd techniczny lub do kiedy jest ważne ubezpieczenie, dlatego narzedzie, jakim jest eRecepcja dla auto-szkół, pozwala Ci rejestrować każdą operację wykonaną w samochodzie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zapewniasz bezpieczeństwo.

Grafik instruktorów online

W auto-szkole najważniejszy jest porządek terminów kursów oraz godzin jazd. Rejestracja i zapisy kursantów nie stanowią już problemu, ponieważ każdy instruktor ma dostęp online do kalendarza – może więc sprawdzać swój grafik na telefonie, siedząc w samochodzie. Podobnie, każdy klient, który zapomniał kiedy się umówił na jazdy, w każdej chwili ma dostęp do ustalonych terminów.